سوالات متداول

در این صفحه به سوالات پرتکرار شما و مشتریان عزیز پاسخ داده شده است اگر در این صفحه پاسخ خود را دریافت نکردید لطفا با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

شما با مراجعه به قسمت منوی سایت و یا با مراجعه به صفحه اصلی سایت و مشاهده قسمت خدمات ما می توانید اقدام به انتخاب سفارش مبنی بر موضوع خود کنید. پس از کلیک بر روی پروژه مد نظر خود به فرمی انتقال می یابید که در آنجا می توانید سفارش خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال کنید.

عملیات پرداخت در تحقیق نویس به آسانی صورت می پذیرد و در زیر توضیح داده شده است.

بعد از سفارش شما و بررسی توسط کارشناسان تحقیق نویس ایمیل و پیامکی از طرف سایت به شما مبنی بر هزینه انجام پروژه ارسال می شود.شما با مراجعه به صفحه عملیات پرداخت اقدام به پرداخت هزینه پروژه می کنید.

تحقیق نویس ضمانت بهترین کیفیت را در پروژه های تحویلی به شما را می کند.

۲۴ ساعت تضمین ویرایش تحقیق در صورت وجود مغایرت یا ایراد در سفارش شما به صورت رایگان را می کنیم.

بله! شما می توانید در کلیه پروژه ها درخواست خود را اعلام کنید تا بخشی از پروژه ای که انجام شده است را مشاهده کنید.

در طول انجام پروژه ها کارشناس پشتیبانی سایت با محقق ، تایپیست ، مترجم و غیره چک میکند که روند اجرای پروژه به خوبی به جلو می رود تا از تاخیری که بوجود می آید جلوگیری بشود.اما چنانچه تاخیری در تحویل پروژه به شما شد احتمالا آن پروژه پروژه سنگینی است.

تحقیق نویس مفتخر به ارائه خدمات پشتیبانی در تمامی مراحل انجام پروژه می باشد. لذا شما عزیزان از طریق راه های ارتباطی زیر، در هر لحظه می توانید از روند سفارش خود مطلع شوید.

  • تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت
  • ارسال پیام به تلگرام شماره های درج شده در سایت
  • فرم تماس با ما
  • ارسال ایمیل

هزینه انجام پروژه براساس موضوع، تعداد صفحات و زمان متغیر میباشد که پس از سفارش پروژه و بررسی توسط پشتیبانی هزینه آن به صورت ایمیل یا تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید

  • به طور کلی قیمت انجام تحقیق دانشجویی فوری از طریق معیار های اعلام قیمت ذکر شده در ذیل تعیین می گردد.
  • حجم تحقیق
  • سختی تحقیق
  • زمان تحویل تحقیق

در پروژه های دیگر لطفا با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید!

بله! شما می توانید با پیش پرداخت هم سفارش خود رو ثبت کنید و در مرحله تحویل پروژه باقی مبلغ پروژه دریافت و پروژه برای شما ارسال می گردد فقط باید برای پیش پرداخت با پشتیبانی سایت هماهنگ کنید.

بعد از ثبت سفارش شما کارشناسان ما سفارش شما را ارزیابی و قیمت گذاری می کنند و قیمت انجام پروژه را به شما از طریق پیامک و ایمیل ارسال می شود.

خیر،امکان این مورد فراهم نمی باشد شما حداقل باید ۴۰ تا ۳۰ درصد هزینه انجام پروژه را بپردازید تا کار پروژه شروع شود و در زمان تحویل تمامی مبلغ پروژه دریافت می گردد.

نگران نباشید. تا زمانی که بعد از ثبت سفارش، و قیمت گذاری هزینه آن را واریز نکردید انجام سفارش شما آغاز نمی‌شود.

بله وجود دارد! در این مورد باید با پشتیبانی سایت در تماس باشید!

بله، این به راحتی امکان‌پذیر است. شما در هنگام ثبت سفارش گزینه ای مربوط به ارسال فایل ضمیمه وجود دارد می توانید از انجا اقدام به ارسال نمونه کار خود را بکنید! اگر بیشتر از یک فایل است شما با قرار دادن آن ها در یک فایل Zip آن ها را به طور یکجا ارسال کنید.

اگر پاسخ پرسش خود را در این صفحه یا صفحه‌ خط‌ مشی حریم خصوصی کاربران نیافتید، با ما تماس بگیرید و سؤال خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

نمونه کار های ما همان مقاله هایی است که در فروشگاه سایت قرار گرفته (همه مقالاتی که در سایت وجود دارد توسط تحقیق نویس انجام شده است) و تقریبا هیچ کدام از آن ها کپی محصولاتی که توسط دیگران (خارج از سایت) انجام شده نیست.

شما می توانید از طریق فرم تماس با ما یا شماره های درج شده در سایت با تماس تلفنی و یا از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید.

بعد از انجام پروژه شما ممکن است بر روی سایت برای فروش گذاشته شود.محرمانه بودن به معنای افزایش قیمت پروژه می شود.

با توجه به این که فعالیتی که مربوط به دانشجو و دانش آموزان (خدمات پایان نامه ، مقاله و …) با قوانین وزارت ارشاد مغایرت دارد امکان دریافت این لوگو برای سایت وجود ندارد.

اما مشخصات مدیر سایت و ادرس و غیره در سایت ساماندهی به طور کامل ثبت شده است شما می توانید با مراجعه به این سایت و جستجوی سایت ما از ثبت شدن سایت در این سامانه اطمینان حاصل بکنید.

از طریق کلیک بر روی لینک رو به رو می توانید به صفحه استعلام شامد منتقل شوید و یا در پایین سایت لوگوی استعلام شامد درج شده با کلیک بر رو آن به صفحه مورد نظر بروید.

یکی از قوانین اعطای نماد اعتماد درج شدن قیمت زیر خدمتی که سایت انجام می دهد چون پروژه هایی که ثبت می شود گاهی آسان و گاهی بسیار سخت است این امکان وجود ندارد قیمت مشخصی برای خدمات خود درج کنید و ناچار به بررسی سفارشات و ارائه قیمت خاصی هستیم.