نوشتن از دیر باز توسط انسان انجام می شده است.

گاهی به صورت شمایلی هایی بر روی پوست حیوانات یا دست نوشته هایی به خط باستان و خطوط میخی و… به هر حال انسان همواره سعی می کرده است

که آنچه را در ذهن دارد برای انتقال به دیگران بنویسد و نوشتن هم در طول تاریخ به مرور زمان با پیشرفت و رشد جوامع بشری رشد کرد و تا به امروز هم هم چنان در حال رشد و تغییر می باشد.

زمانی مجبور بودند که با قلم بر روی کاغذ بنویسند و چه کتاب هایی که کاتبان شبانه روز می نشستند و با دستان خود آن ها را می نوشتند و به اصطلاح تکثیر می کردند.مختصری با تایپ آشنا شویم!

بعد ها که عصر رایانه شکل گرفت نوشتن نیز تغییر کرد و به تایپ کردن تبدیل شد.

ابتدا با ماشین های تحریر و سر انجام با رایانه و امروزه با تشخیص دست خط و گفتار می توان آنچه که در ذهن دارید بر روی کاغذ آورید.

در ادامه این مطلب با تایپ و تایپ کردن و تاثیراتی که بر ما داشته است آشنا خواهید شد .

[irp]

تایپ کردن چیست؟

تایپ کردن در واقع استفاده از دست برای نوشتن یک متن با استفاده از ماشین تحریر ، و صفحه کلید کامپیوتر ، گوشی ، تبلت و دیگر ابزار های الکترونیکی می باشد.

تایپ کردن می تواند یک از مهم ترین مقوله ها برای کار با ابزار های الکترونیکی باشد که امروزه در همه جا یافت می شوند. یکی از روش های رایج در تایپ کردن استفاده از صفحه کلید “QWERTY” است.

تایپ کردن با دیگر روش های ورود متن مثل تشخیص گفتار ؛ تشخیص دست خط و … متفاوت است.

[irp]

تایخچه تایپ کردن

اولین ماشین تحریر تجاری در سال ۱۸۶۶ توسط یک آمریکایی به نام کریستوفر شول اختراع شد.

در واقع ماشین تحریر در همان سال های اولیه ورود به بازار توانست جایگاه خود را در ادارات و دفاتر و مشاغلی که نیاز به نوشتن داشت پیدا کند.

بعد از آن در دهه ۱۹۸۰ به مرور رایانه های شخصی پا به این عرصه گذاشتند و ویرایشگرهای متن جایگزین ماشین تحریر های قدیمی و پر سر و صدا شدند.

امروزه دیگر می بینم به جای تایپ کردن با دست می توان با نرم افزار های تشخیص دست خط و یا تشخیص گفتار که معروف ترین آن ها نیز به شرکت گوگل تعلق دارد به راحتی به نوشتن متون پرداخت.

نرم افزار وورد مهم ترین ابزار تایپ کردن

نرم افزار وورد از جمله نرم افزار های پر کاربرد در جامعه برای تایپ کردن می باشد. کمتر کسی را می توان پیدا کرد که امروزه از نرم افزار ورد استفاده نکرده باشد.

قابلیت های بیشماری که همراه این نرم افزار و دیگر نرم افزار های بسته نرم افزاری آفیس که شامل اکسل ، پاور پوینت و … است می تواند کمک زیادی در انجام تحقیق ، مقاله ، و حتی ویرایش و صفحه آرایی کند.

مختصری با تایپ آشنا شویم!

تایپ کردن را باید به عنوان یک مهارت اولیه به حساب آورد. در واقع تایپ کردن می تواند پایه و اساس شروع کار با یک کامپیوتر یا دستگاه های دیجیتال و انواع گوشی ها و تبلت ها و… باشد.

البته باید سعی شود تا اصول صحیح تایپ کردن را یاد گرفت.

هر چه بهتر بتوانید تایپ کنید در این صورت موفقیت بیشتری در زمینه شغلی نصیب تان خواهد شد.

[irp]

قبول سفارشات پروژه، در تحقیق نویس

ما در تحقیق نویس می توانیم در کمترین زمان ممکن پروژه های دانش آموزی و دانشجویی شما را انجام دهیم. جزوه های شما را در کمترین زمان ممکن بدون کوچک ترین غلط املایی تایپ کرده و با رعایت علایم نگارشی و تنظیم دقیق و مرتب شده  برای ارائه به دبیر یا استاد مربوطه به شما تحویل دهیم .

دیگر نگران این نباشید که تحقیق یا مقاله و دست نوشته ای که تایپ می کنید را دوباره مرور کنید و  ویرایش نمایید! در سایت تحقیق نویس از این بابت خیالتان راحت خواهد بود و کافی است بعد از دریافت فایل بر روی دکمه پرینت کلیک کرده و مستقیم دست نوشته های خود را به صورت تایپ شده بر روی کاغذ دریافت کنید.

جزوه ها و سایر دست نوشته های  فارسی و  طولانی  شما را (حتی اگر ۲۰۰ صفحه باشد) می توانیم خیلی سریع در عرض یک روز تایپ شده و بدون غلط تحویل دهیم. جزوه ها و متن هایی که فرمول دارند و یا به زبان انگلیسی هستند را می توانیم دقیق و بدون کوچکترین اشتباهی (حتی اگر ۱۰۰ صفحه هم باشد )در عرض یک روز برای شما این کار را کرده و با قیمت مناسب و به موقع تحویل دهیم. با خیال راحت می توانید پروژه های خود را به ما بسپارید.

مختصری با تایپ آشنا شویم!

رضایت شما کاربران عزیز اولویت اصلی سایت ماست .

ما با سابقه طولانی که در این زمینه داریم می توانیم پاسخگوی نیاز های شما باشیم و انواع پروژه های شما را که به زبان فارسی ، عربی و انگلیسی باشد با دقت بالا و بدون کوچک ترین اشتباه در زمان مقرر آماده کنیم.

در سایت تحقیق نویس انواع پروژه های دانش آموزی و دانشجویی ، تایپ ، اکسل ، پاور پوینت ، تحقیق ، پایان نامه و … با قیمت مناسب و در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

ما در تحقیق نویس می توانیم در کمترین زمان ممکن پروژه های دانش آموزی و دانشجویی شما را انجام دهیم.پروژه های شما را در کمترین زمان ممکن بدون کوچک ترین اشتباهی با رعایت علایم نگارشی و تنظیم دقیق و مرتب شده برای ارائه به دبیر یا استاد مربوطه به شما تحویل دهیم .

دیگر نگران این نباشید که پروژه ای که سفارش می دهید در هنگام دریافت دوباره مرور کنید و ویرایش نمایید! در سایت تحقیق نویس از این بابت خیالتان راحت خواهد بود و کافی است بعد از دریافت فایل بر روی دکمه پرینت کلیک کرده و مستقیم پروژه های خود را بر روی کاغذ دریافت کنید.

4 پاسخ
  • Admin
   Admin گفته:

   با سلام
   شما می تونید از طریق فرم ثبت سفارش پروژه ، سفارش خودتون رو برای ما ارسال کنید تا بررسی بشه
   https://tahgignevis.ir/order/

   مدیر کل
   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید