فرم ثبت سفارش

ثبت سفارش تحقیق ، ترجمه ، مقاله ، تایپ و …

ثبت سفارش پروژه در سایت تحقیق نویس، بسیار ساده و سرراست است. تمامی مراحل برای انجام ثبت سفارش پروژه، از ثبت سفارش گرفته تا قیمت‌گذاری، پرداخت هزینه و نهایتا تحویل سفارش به‌ صورت آنلاین است.

شما کاربران گرامی ابتدا مشخصات پروژه مد نظر خود را اعم از نوع پروژه

(تحقیق / مقاله / اکسل / پاورپوینت / تایپ / ترجمه / ویرایش و صفحه آرایی)، موضوع یا زمینه متن مدنظر، توضیحات و بخش‌های لازم برای پروژه را تعیین می‌نمایید. در پایان می‌توانید با وارد کردن مشخصات در فرم،سفارش پروژه خود را به‌ دست ما برسانید.

پس از ثبت سفارش پروژه ، کافی است صبر کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی سفارش پروژه شما را بررسی و قیمت‌گذاری سفارش شما را انجام دهند.

به‌ محض اتمام فرایند قیمت‌گذاری سفارش پروژه،این امر از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد. بنابراین ورود اطلاعات تماس و ایمیل صحیح در هنگام ثبت سفارش پروژه بسیار ضروری است.

در پایان، شما می‌توانید قیمت‌ سفارش خود را مشاهده کرده، درصورت تمایل اقدام به پرداخت هزینه‌ی پروژه نمایید.

لازم نیست نگران مراحل بعد باشید! زیرا تمامی مراحل برای مشتریان همگی به صورت آنلاین صورت خواهد پذیرفت.

به محض تحویل سفارش توسط مجری، از طریق پیامک اطلاع‌رسانی و از طریق ایمیل به مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.

دیگر نگران این نباشید که پروژه ای که سفارش می دهید در هنگام دریافت دوباره مرور کنید و ویرایش نمایید! در سایت تحقیق نویس از این بابت خیالتان راحت خواهد بود و کافی است بعد از دریافت فایل بر روی دکمه پرینت کلیک کرده و مستقیم پروژه های خود را بر روی کاغذ دریافت کنید.

اگر جواب سوال خود را در این صفحه نگرفتید می توانید به صفحه سوالات متداول مراجعه و پاسخ جواب خود را در آنجا مشاهده کنید.